A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Royal Medica
 • Регистрација
 • Контакт
  Стапете во Контакт
  Богданци
  Достапност:
  8:00 до 20:00
  Адреса:
  ул. Маршал Тито, број 131, Богданци

  тел: (+389) 34 223 600
  факс: (+389) 34 223 600
  Е-Пошта: royal.medica@yahoo.com

(+389) 34 223 600
 • doctor
 • responsive view
 • doctor
 • doctor
 • doctor

Дали ми е платено здравственото осигурување? Провери сам тука !


НОВО !

 • 02 Мај, 2014
“ПЗУ РОЈАЛ МЕДИКА” Богданци најавува нови услуги за своите сегашни и идни пациенти во делот на гинекологија со стручен тим на гинеколози-специјалисти од “СВЕТИ ЛАЗАР ХОСПИТАЛ” Скопје сега р (...)

Стории

Почитувани! Сакам да искажам јавна благодарност до Вашата здравствена установа, особено до д-р Душко Енџекчев. Дијагнозата што ја постави докторот при прегледот, е потполно идентична со материјалот изваден со оперативниот зафат. Ова го пишувам со една огромна почит кон Вашата стручност!Штом малку закрепнам, ќе дојдам и лично да Ви заблагодарам. Со почит!
 • Пациент: Билјана Басмаџиева

  Блог


ТОП 6 ЗДРАВСТВЕНИ ПРЕГЛЕДИ ЗА МАЖИ НАД 50 ГОДИНИ

 • 02 Мај, 2014
Превентивните прегледи за мажи над 50 години се исклучително корисни поради тоа што голем број заболувања немаат симптоми и можат да се развиваат во текот на подолг период.Ние ви препо (...)

ТОП 5 ПРЕГЛЕДИ ЗА ЖЕНИ НАД 50 ГОДИНИ

 • 06 Фев, 2014
Превентивните прегледи се најдобриот начин за рано откривање или спречување на многу заболувања уште пред појавата на првите знаци или симптоми на болест.Превентивните прегледи,во (...)

Нема тековни настани!


Лабораториски Услуги
Кардиохирургија Филип Втори
Адриалаб
Авицена Дијагностика
Веледрогерија Пановски
Фонд за здравствено осигурување на Македонија
Лекарска Комора на Македонија
Abavard Македонија
© 2013 Total Media Production, all rights reserved.