A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Royal Medica
 • Регистрација
 • Контакт
  Стапете во Контакт
  Богданци
  Достапност:
  8:00 до 20:00
  Адреса:
  ул. Маршал Тито, број 131, Богданци

  тел: (+389) 34 223 600
  факс: (+389) 34 223 600
  Е-Пошта: royal.medica@yahoo.com

(+389) 34 223 600

Почеток на соработката меѓу Ројал Медика и Моја БолницаНовости


НОВО !

 • 02 Мај, 2014
“ПЗУ РОЈАЛ МЕДИКА” Богданци најавува нови услуги за своите сегашни и идни пациенти во делот на гинекологија со стручен тим на гинеколози-специјалисти од “СВЕТИ ЛАЗАР ХОСПИТАЛ” Скопје сега р (...)


Попуст за Матични Пациенти

 • 14 Мар, 2014
ПЗУ „Ројал Медика“ - Богданци нуди можност за избор на матичен доктор во нашата установа која има договор со ФЗО на Р.Македонија и работи со сини картони. Со избо (...)


Архива© 2013 Total Media Production, all rights reserved.