A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/royalmed/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/royalmed/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Royal Medica
 • Регистрација
 • Контакт
  Стапете во Контакт
  Богданци
  Достапност:
  8:00 до 20:00
  Адреса:
  ул. Маршал Тито, број 131, Богданци

  тел: (+389) 34 223 600
  факс: (+389) 34 223 600
  Е-Пошта: royal.medica@yahoo.com

(+389) 34 223 600

Почеток на соработката меѓу Ројал Медика и Моја Болница

НОВО !


“ПЗУ РОЈАЛ МЕДИКА” Богданци најавува нови услуги за своите сегашни и идни пациенти во делот на гинекологија со стручен тим на гинеколози-специјалисти од “СВЕТИ ЛАЗАР ХОСПИТАЛ” Скопје сега ребрендирана во “МОЈА БОЛНИЦА” Скопје.Прегледите ќе почнат да се извршуваат во просториите на “ПЗУ РОЈАЛ МЕДИКА” од 10.05.2014 год....(Повеќе)Попуст за Матични Пациенти


ПЗУ „Ројал Медика“ - Богданци нуди можност за избор на матичен доктор во нашата установа која има договор со ФЗО на Р.Македонија и работи со сини картони. Со избор на матичен доктор во нашата установа добивате 10% попуст на специјалистичките прегледи кои ги нудиме....(Повеќе)


© 2013 Total Media Production, all rights reserved.